Infolinia 800 109 509

Analityk - nowe możliwości analizy danych z programów Insert

Analityk - nowe możliwości analizy danych z programów Insert
800 PLN netto Przejdź do sklepu

Opis produktu

Analityk firmy InsERT to narzędzie wspomagające proces podejmowania decyzji.

Szczegóły

Umożliwia tworzenie raportów na podstawie danych zgromadzonych w programach Insert (Subiekt i Rewizor) i przedstawia wyniki w postaci graficznych wykresów i tabel. Tak przedstawione dane są przyjazne w analizowaniu.
 
Przy pomocy Analityka możliwe jest prowadzenie analizy działań handlowych firmy. Do podstawowych raportów, jakie można uzyskać należą zestawienia dotyczące sprzedaży, zakupów i przepływu środków finansowych. Analityk pomoże każdej firmie uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące sprzedaży i zysku osiąganego przez firmę: na jakim asortymencie firma zarabia najwięcej, które towary najlepiej się sprzedają w poszczególnych regionach, w jakim oddziale firmy jest najwyższa sprzedaż, którzy kontrahenci w poszczególnych regionach najwięcej kupują, oraz na wiele innych pytań odnośnie prowadzonej działalności.
Oprócz standardowych zestawień można tworzyć własne, w których poszczególne kryteria analizy takie jak asortyment, kontrahenci, regiony, oddziały czy też okresy działalności mogą być łączone w różnych kombinacjach a wyniki mogą być sumowane na dowolnym poziomie agregacji. Dzięki temu można uzyskać wiele przeróżnych raportów dotyczących prowadzonej działalności stanowiące solidne podstawy do podejmowania kluczowych decyzji.