Infolinia 800 109 509

InsERT Aktualności

Nowe przepisy prawne w 2018 roku - szkolenia multimedialne InsERT

Regulacje dotyczące raportowania JPK już weszły w życie. Programy InsERT zostały oczywiście dostosowane do zmienionych przepisów prawnych. Warto dowiedzieć się więcej o samym mechanizmie Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz o jego obsłudze w oprogramowaniu InsERT.

czytaj więcej
Subiekt i Office 365 – pakiet aplikacji w wyjątkowej cenie

Subiekt i Office 365 – pakiet aplikacji w wyjątkowej cenie

Masz okazję urządzić sobie firmę na nowo. Kup pakiet programów InsERT Subiekt i Office 365 Business w wyjątkowej cenie.

czytaj więcej

Promocja programów dla firm InsERT

Kup Subiekta nexo lub GT, a w prezencie otrzymasz rabat 150 zł na program vendero. Załóż sklep internetowy wraz z InsERT.

czytaj więcej

Centralizacja jednostek budżetowych - programy InsERT gotowe na nowe przepisy

Oprogramowanie InsERT zostało dostosowanie do nowych przepisów o centralizacji rozliczeń VAT w jednostkach samorządu terytorialnego.

czytaj więcej

Koniec wsparcia InsERT dla starszych systemów Windows

Od 31 marca 2017 r. InsERT nie będzie już wspierał systemów operacyjnych Windows XP, Windows Vista, Windows 2003 Server i starszych. Oznacza to, że programy InsERT nie będą dostosowywane do tych systemów.

czytaj więcej

Subiekt zintegrowany z terminalami płatniczymi

InsERT nawiązał współpracę z firmami First Data i Polskie ePłatności. W praktyce oznacza to integrację Subiekta nexo i Subiekta GT z terminalami płatniczymi Verifone VX 520 i Ingenico iCT220.

czytaj więcej

MSP zaczynają raportować z JPK

Od 1 stycznia 2017 r. małe i średnie firmy będą musiały ewidencjonować VAT w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego. Duże są objęte tym obowiązkiem już od pół roku. Programy Insertu są w pełni przystosowane do obsługi JPK.

czytaj więcej