Infolinia 800 109 509

Nowe przepisy prawne w 2018 roku - szkolenia multimedialne InsERT

Regulacje dotyczące raportowania JPK już weszły w życie. Programy InsERT zostały oczywiście dostosowane do zmienionych przepisów prawnych. Warto dowiedzieć się więcej o samym mechanizmie Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz o jego obsłudze w oprogramowaniu InsERT.

W sklepie KOMAKO dostępne są multimedialne szkolenia opisujące zagadnienia JPK.
 
Jednolity Plik Kontrolny - vademecum to ponad godzina nauki w formie kilkudziesięciu slajdów. 
 
Szkolenie obejmuje m.in.: interpretację zmian prawnych ustawy wprowadzającej instytucję Jednolitego Pliku Kontrolnego, szczegółowy opis struktur składających się na Jednolity Plik Kontrolny, informacje techniczne na temat wypełniania pól pliku JPK_VAT oraz wiele innych.
 
przejdź do sklepu 
Jednolity Plik Kontrolny - vademecum + Obsługa JPK
 
Vademecum zawiera instrukcję obsługi JPK w programach InsERT (InsERT nexo, InsERT GT, Subiekt 123, mikroSubiekt). Dołączone filmy krok po kroku pokazują, jak wykonywać poszczególne operacje, a wygodna nawigacja sprawia, że poruszanie się między wszystkimi częściami szkolenia nie stanowi problemu.
  
przejdź do sklepu 
Zmiany Prawne 2018
 
Multimedialne szkolenie Zmiany Prawne 2018 w przystępny sposób przedstawia zmiany w przepisach obowiązujące od 2018 r. Kurs zawiera zbiór odpowiednich aktów prawnych wraz z rzeczowym omówieniem.
  
przejdź do sklepu