Infolinia 800 109 509

Wymień mikroSubiekta na Subiekta123

Z okazji 30-lecia InsERT, każdy użytkownik programu mikroSubiekt, może go bezpłatnie zmienić na roczną licencję Subiekta123. Warto skorzystać z oferty ponieważ mikroSubiekt będzie rozwijany jedynie do końca tego roku.

 
Subiekt 123 to nowoczesny i funkcjonalny program do fakturowania online. Webowa aplikacja służy do wystawiania dokumentów handlowych online, prowadzenia sprzedaży, zarządzania informacjami o towarach i klientach. Daje znacznie więcej możliwości niż mikroSubiekt.

Klienci, którzy zdecydują się zamienić mikroSubiekta na Subiekta 123, mogą też zgłosić się po bezpłatny moduł fiskalizacja, który umożliwia swobodne drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej.
 

Zalety Subiekta123

  • szybkie wystawianie faktur na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu;
  • automatyczne zapisywanie kopii awaryjnych w chmurze;
  • automatyczne aktualizacje, program zawsze działa w najnowszej wersji;
  • automatyczne pobieranie danych o kontrahentach - koniec z ręcznym uzupełnianiem adresu, danych rejestrowych czy nr konta;
  • różne typy dokumentów handlowych - faktury vat, proformy, faktury marża i inne;
  • automatyczna komunikacja z biurem rachunkowym pracującym na Subiekcie nexo PRO;
  • różne wersje językowe - poza językiem polskim dostępne są również wersje angielska, niemiecka, ukraińska i rosyjska.
 

Jak wymienić mikroSubiekta na Subiekta123?

Użytkownik mikroSubiekta otrzyma na maila kod pozwalający na aktywację rocznej licencji Subiekta123. Kod należy aktywować na koncie InsERT do 31 lipca 2022r. Jeśli klient nie ma Konta InsERT, musi je założyć. Jeśli nie otrzymaliście Państwo automatycznie kodu - prosimy o kontakt z działem handlowym tel. 91 433 2000.
 
Użytkownik przez 12 miesięcy może równocześnie korzystać z obu programów. Z kodu może skorzystać tylko firma, która go otrzymała (jest on powiązany z konkretnym NIP-em). Promocja nie dotyczy klientów posiadających licencję mikroSubiekta, którzy są również użytkownikami: Subiekta GT, Subiekta nexo, Subiekta nexo PRO, Subiekta 123 – w tym licencji udostępnionej przez biuro rachunkowe (obecnie lub w przeszłości), mikroSubiekta w wersji dla biur rachunkowych oraz mają status firmy partnerskiej InsERT.