Infolinia 800 109 509

Dedykowane dodatki branżowe dla Subiekta

Opis produktu

Specjalistyczne dodatki do Subiekta GT i Subiekta nexo już w sprzedaży.

Szczegóły

Dodatki do Subiekta GT i Subiekta nexo zostały stworzone z myślą o klientach, którzy pracują w specjalistycznych branżach, chociażby obsługa pracy serwisu samochodowego, urządzeń czy salonu optycznego. Dodatki są dostępne w dwóch wersjach: 
  • standard – dla firm o standardowych wymaganiach
  • PRO - dla firm, które potrzebują dodatkowych, indywidualnych potrzeb.
Dla użytkowników, którzy nie posiadają Subiekta GT oraz Subiekta nexo, poniższe oprogramowania można zakupić jako osobny program w pełni współpracujący z programem magazynowym. 
 

Dodatki do Subiekta GT i Subiekta nexo:

  • Serwis GT 2 dla warsztatów samochodowych z przechowalnią opon – program przeznaczony jest również dla serwisów motocyklowych i rolniczych. Za jego pomocą wykonamy zlecenia oraz naprawy. Rozbudowany terminarz usprawni pracę na wielu stanowiska serwisowych, a także pozwoli w łatwy sposób zarządzać statusem wykonywanych napraw. Serwis GT2 pozwala na śledzenie statusu zlecenia oraz umawianie wizyt przez internet. W wersji PRO dostępna jest opcja z przechowalnią opon. Program wymaga współpracy Subiekta GT lub nexo.
  • Serwis GT 2 dla warsztatów urządzeń – ułatwi pracę każdego serwisu RTV/AGD i elektronarzędzi. Wyposażony jest w terminarz i kalendarz zleceń koordynujący pracę serwisu, obsługuje zlecenia, naprawy, umożliwia wysyłkę SMS o stanie napraw. Serwis GT2 pozwala na śledzenie statusu zlecenia oraz umawianie wizyt przez internet. Program wymaga współpracy Subiekta GT lub nexo.
  • Optyk – wyposażenie programu w moduł optyk , pozwoli błyskawicznie zamienić zlecenie na paragon lub fakturę . Dzięki możliwości połączenia programu z terminarzem wizyt w prosty sposób zarządza się spotkaniami i wizytami. Optyk pozwala na śledzenie statusu zlecenia oraz umawianie wizyt przez internet.
  • Speed GT – ułatwia i wspomaga szybką obsługę klienta detalicznego, wykorzystywany jest w sklepach z szybką obsługą, w punktach gastronomicznych, na stacjach paliw, a także dla mobilnego handlowca. Wyposażany jest w system przydzielania uprawnień pracownikom. 
  • Wypożyczalnia urządzeń – Program przeznaczony jest zarówno dla małych wypożyczalni jak również dla dużych sieci. Pozwala na wystawianie i ewidencjonowanie potwierdzeń rezerwacji i umów najmu lub wypożyczenia. Program wymaga współpracy Subiekta GT lub nexo.
  • Wypożyczalnia pojazdów – oprogramowanie wyposażone jest w terminarz rezerwacji pojazdów, pozwala na sporządzenie różnych rodzajów umów oraz statusów wynajmu. Dzięki rozbudowanemu terminarzowi zarządzanie flotą samochodów przebiega w sposób prosty i przejrzysty. Program wymaga współpracy Subiekta GT lub nexo.
  • Wezwanie do zapłaty – pozwala na tworzenie i wysyłanie wezwań do zapłaty. Program posiada edytor szablonów, pozwalający tworzyć szablony w zależności od ilości dni spóźnienia dokumentów. Program wymaga współpracy Subiekta GT lub nexo.

Zapytaj o rozwiązania branżowe dla Subiekta: