Infolinia 800 109 509

Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT - licencja na pracę zdalną/oddziałową

Opis produktu

Licencje na pracę zdalną/oddziałową do programów Rewizor GT , Rachmistrz GT, Gratyfikant GT firmy InsERT umożliwiają legalną pracę na danych przedsiębiorstwa poza miejscem wskazanym w karcie rejestracyjnej posiadanego systemu bez konieczności zakupu pełnego pakietu programu.

Szczegóły

Licencja jest dostępna zarówno dla biur rachunkowych, jak i dla pozostałych firm , korzystających z programów księgowych i kadrowo-płacowych.

Wersja przeznaczona dla Biur Rachunkowych umożliwia pracę:

  • w jednostce organizacyjnej klienta biura - mogą tam być przetwarzane dane wyłącznie tego klienta
  • poza biurem oraz poza jednostką klienta, czyli np. w prywatnym mieszkaniu pracownika biura
  • na komputerze przenośnym przypisanym do jednostki organizacyjnej biura, niezależnie od miejsca pracy na tym komputerze, również w siedzibie klienta biura - w tym wypadku obowiązuje jednak ograniczenie czasowe do 12 godzin pracy miesięcznie w siedzibie danego klienta

Wersja licencji dla pozostałych firm umożliwia przetwarzanie danych wszystkich jednostek organizacyjnych przedsiębiorstwa poza siedzibą jednostki organizacyjnej wskazanej w karcie rejestracyjnej licencji zwykłej. Celem wprowadzenia tego produktu jest legalna praca na danych przedsiębiorstwa, np. w domu pracownika, w przypadku przetwarzania danych wszystkich jednostek organizacyjnych firmy, lub w innym oddziale firmy.

Nasza firma opracowała koncepcję internetowego biura rachunkowego.
KOMAKO.asp jest gotową platformą do pracy nowoczesnego, internetowego biura rachunkowego. Nasz Klient – Biuro Rachunkowe – nie musi tworzyć własnej infrastruktury oraz wynajmować kosztowny serwis IT do jej utrzymania.
Dzięki naszej usłudze uzyskuje możliwość wprowadzenia pracy zdalnej dla pracowników biura oraz swobodnego udostępniania danych zleceniodawcom.

Powiązane produkty