Infolinia 800 109 509

"Wyróżnij się - oklej swój samochód"

Zapraszamy do oklejenia posiadanego samochodu firmowego według projektu przygotowanego przez grafików firmy InsERT.
Oklejony samochód firmowy to niedroga, ale skuteczna reklama, która pojawia się wszędzie tam, gdzie jesteście. Daj się zobaczyć!

Okleić samochód może każdy Partner Insertu.

Sprawdź dlaczego warto:
  • To reklama firmy oraz produktów i usług, które Państwo oferują.
  • Gwarantuja zniżki na szkolenia prowadzone przez Dział Szkoleń InsERT S.A. - każda firma posiadająca oklejony samochód ma prawo do 50% zniżki na szkolenie II poziomu InsERT GT (raz w roku dla 2 osób lub dwa razy w roku dla 1 osoby) organizowane w siedzibie Insertu.
  • Korzystanie z ciekawych niespodzianek - posiadaczom wyklejonych samochodów proponowane będą specjalne promocje, różne upominki.
  • To kolejne punkty dla starających się o status PHI - oklejony samochód premiowany jest 15 punktami (w przypadku większej liczby samochodów - przyznawanych będzie 20 punktów).
  • InsERT partycypuje w kosztach.
 
Wspólnym elementem, który znajdzie się na każdym samochodzie jest niebieski pasek wyklejony na tylnych drzwiach (są trzy warianty paska, to Państwo wybieracie, który pojawi się na drzwiach Waszego samochodu) oraz na tyle samochodu. O pozostałych elementach decydujecie sami - możecie umieszczać logo firmy, dane adresowe, telefony itp.

Jeżeli jesteś zainteresowany oklejeniem swojego samochodu, wypełnij formularz