Infolinia 800 109 509

Subiekt i Office 365 – pakiet aplikacji w wyjątkowej cenie

Masz okazję urządzić sobie firmę na nowo. Kup pakiet programów InsERT Subiekt i Office 365 Business w wyjątkowej cenie.

 

Zamów w naszym sklepie internetowym:

 
Promocją objęte są wszystkie wersje flagowego programu sprzedażowego Insertu. Możesz kupić Subiekta nexo na 1 lub 3 stanowiska, Subiekta nexo PRO na 1 lub 3 stanowiska albo Subiekta GT na 3 stanowiska. Gdy zarejestrujesz program, my aktywujemy roczną licencję na pakiet aplikacji Office 365 Business.
 

Dlaczego warto pracować z Subiektem i Office 365?

Kupujesz Subiekta
Kompleksowy program, który wspiera obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych. Jest przyjazny, intuicyjny i funkcjonalny.
 
Aktywujesz Office 365 Business
Pakiet popularnych aplikacji (m.in. Outlook, Word, Excel, PowerPoint), których możesz używać na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach. System zapisuje pliki na wirtualnym dysku, tworzy ich wersje zapasowe, a ty masz do nich dostęp wszędzie tam, gdzie jest internet.
 
Pracujesz na sprawdzonych programach!
Wystawiasz dokumenty handlowe i zarządzasz magazynem, a także korzystasz z plików w dowolnym miejscu i udostępniasz je swoim współpracownikom lub podwykonawcom.
 

Jak skorzystać z promocji?

  • Kup wybranego Subiekta w sklepie internetowym KOMAKO.
  • Zarejestruj Subiekta.
  • Dostaniesz potwierdzenie rejestracji wraz z instrukcją, jak uzyskać Office 365.
  • Wypełnij formularz, pamiętając aby dane podane w formularzu i podczas rejestracji Subiekta były tożsame. Do jednego Subiekta możesz otrzymać tylko jedną licencję na Office 365.
  • Dostaniesz potwierdzenie aktywacji oraz dane do pierwszego logowania.